PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=660187}
6,3 268
ocen
6,3 10 1 268
Power Rangers Megaforce
powrót do forum serialu Power Rangers Megaforce

Jak myslicie kto w Power Rangers Megaforce i Super Megaforce jest zastepca przywodcy?

ocenił(a) serial na 6
keteek

Nie sądzę aby tam był jakiś zastępca a i co do tego przywódcy to tak nie do końca byłbym pewny kto nim jest. W Power Rangers nie ma jakiejś określonej hierarchii tzn. tak czerwony dowodzi ale on raczej za wiele rozkazów nie wydaje bo pozostałych wojowników traktuje bardziej jak przyjaciół niż podwładnych (wyjątek stanowi seria S.P.D. gdzie Power Rangers byli policjantami i wyraźnie był ukazany łańcuszek dowodzenia).

Ale jak już miałbym wybierać to pewnie Gia mogłaby być zastępcą :)

Spicke

Mi sie wydaje, ze jakas tam hierarchia zawsze jest (faktycznie czasem latwiej ja zauwazyc, a czasem trudniej, no ale jest) i w wiekszosci serii najbardziej wyroznia sie czerwony, choc nie zawsze. W tym sezonie najbardziej wyroznia sie Troy, a w drugim odcinku Super Megaforce zauwazylam, ze podczas jego nieobecnosci "paleczke" przejela Gia. W Megaforce tez zauwazylam, ze cos tam potrafi. Takze sadze, ze Gia jest zastepczynia i to wydalo mi sie dziwne, bo dotychczas tylko raz w calej serii PR dziewczyna byla zastepczynia. Dziewczyny juz bywaly przywodczyniami (MMAR, Time Force, S.P.D. squad A, Super Samurai), ale zastepczyni to jeszcze wieksza zadkosc- dotychczas tylko Wild Force i jak sadze Megaforce. Stad moje pytanie. ;)

ocenił(a) serial na 10
keteek

Ja sądze że Noah bo Jake jest troch dziecinny i się popisuje walczy inaczej niż inni , dziewczyny odpadają więc Noah w Super Megaforce pokonał w 15 odcinku tego robota z jednym okiem , pewnie wiecie jakiego no i jest mądry i wogule

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones