PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104646}
5,2 1 743
oceny
5,2 10 1 1743
Nienasycenie
powrót do forum filmu Nienasycenie

Książki Witkiewicza są wypasione. Zekranizowanie ,,Nienasycenie'' tegoż aktora to świetny pomysł!

Cookie1982

Pozdrawiam ziomala z "zakładu" ;) Zgadzam się z tobą! Nie wiem dlaczego do tej pory wszystko (no, większość) było robione pod tzw. normalnego, zdrowego widza, a np. pacjenci psychiatryków byli dyskryminowani. Na szczęście w końcu możemy obejrzeć coś dla siebie, ze swojego świata, co najbardziej do nas przemawia! Chociaż i tak niektórzy już próbowali skończyć jak Witkacy (ale na oddziałach są jeszcze przed tym jakoś chronieni, natomiast po wyjściu do domu już niekoniecznie)! Nooo u mnie w psychiatryku też każdemu się podobał :D Super! Jakby nie było swój swojego najlepiej zrozumie :P Nie wiem czemu wszyscy ci normalni spoza "zakładu" tak krytykują ten super film? :/ Ale fajnie tu spotkać paru ziomali z "zakładu" :) Witkacy to też mój idol! Chociaż od jego czasów niektóre prochy się pozmieniały, ale jazdy są podobne ;) A tak przy okazji... a ty na czym jedziesz? ;)

A jeszcze co do Pazury? W sumie w każdym filmiku jest sobą (nawet te różne przebrania nie przeszkadzały mu w tym), ale ten film to wyjątkowo jakby jego naturalne środowisko, stworzone dla niego i tu również dla niego szacun! W sumie to nie wiem po co było tych paru dodatkowych aktorów, przecież spokojnie mógłby sam zagrać resztę pozostałych męskich ról, a Pazurowa najwyżej wzięłaby wszystkie żeńskie role i wtedy to już byłoby arcydzieło 10/10 :D Chociaż i tak film jest ich! Też jestem fanem kiczu! ;)
PS. A ten Grodecki (reżyser) to też jakaś ich rodzina? Bo nie kojarzę... :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones