PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104646}
5,2 1 743
oceny
5,2 10 1 1743
Nienasycenie
powrót do forum filmu Nienasycenie

Rewelacja

ocenił(a) film na 10

Najlepszy polski film jaki udalo mi sie obejrzec przez wiele wiele lat. Oczyiscie nie dla kazdego bo nie jest to jakies gowno robione pod masowke.

ocenił(a) film na 8
luser_

swietny film; tego sie po PAzurze nie spodziewalem udalo mu sie z dobrym skutkiem przeniesc pokrecona proze Witkacego na duzy ekran gratulacje(chociaz zamiast zony moglby grac kto inny...

luser_

Zgadzam się! Nie wiem dlaczego do tej pory wszystko (no, większość) było robione pod tzw. normalnego widza, a np. pacjenci psychiatryków byli dyskryminowani. W końcu mogą obejrzeć coś dla siebie, ze swojego świata, co najbardziej do nich przemawia! Oby tylko nie skończyli jak Witkacy (chociaż na oddziałach są jeszcze przed tym jakoś chronieni, ale po wyjściu do domu już niekoniecznie)! A Pazura? Po prostu jak zwykle był sobą i nawet różne przebrania mu w tym nie przeszkodziły :D

ocenił(a) film na 10
Astenik

Chlopcze, nie wiem czy jak pisalem ten komentarz byles juz na tym swiecie! haha. Brawo dla archeologa ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones