PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=529}

Kiler

7,7 456 614
ocen
7,7 10 1 456614
6,9 39
ocen krytyków
Kiler
powrót do forum filmu Kiler

Porażka .

użytkownik usunięty

Wiem że wpiszcie mnie na czarną listę ale nie dostrzegam komizmu w tym filmie a nie jestem pozbawiony poczucia humoru .Jako komedia ten film to niewypał.

Wiesz, bez urazy, ale może jesteś nienormalny, badałeś się u lekarza ;]?
Ja żartuje ale Kiler to mistrzostwo, znam każde słowo w tym filmie na pamięć i tutaj nie ma, nieśmiesznych dialogów. A żeby to było jako komedia niewypałem, po prostu, jakbyś pisał na opak. To jest jako komedia najlepszy film wszech czasów. Uwielbiam komedie i widziałem wiele, wiele jest extra, ale Kiler po prostu wymiata ;]. Pozdro dla maniaków ;].

użytkownik usunięty

Jaką tam czarną listę? Jednemu podoba się Monty, drugiemu Killer, i bardzo sobrze, bo gdyby wszyscy byli tacy sami to dopiero wiałoby nudą. ;)
Ale tak na serio i z czystej ciekawości... ani jeden tekst? Ani jedna scena? Trochę tego tam było.

Zgadzam się. Nie wiem dlaczego, ale filmy tego typu wywołują u mnie poczucie zażenowania zamiast śmiechu...

paweude

Proponuje obejrzeć sobie współczesne polskie komedie sprzed kliku lat to zobaczysz co to zażenowanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones