PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=873128}

Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka

The Ice Age Adventures of Buck Wild
4,7 1 994
oceny
4,7 10 1 1994
Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka
powrót do forum filmu Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka

Ma się wrażenie, jakby grafika była gorsza od poprzednich części, humor i cała fabuła też zostawia wiele do życzenia. Nudy, po 30 minutach nie chciało się dalej oglądać.

renesansowy

Grafika wygląda jak w tanich grach. I na zwiastunie chyba brakuje Shiry.

renesansowy

to prawda, grafika uproszczona w stosunku do poprzednich filmów. Cóż, widocznie Disney chce w ten sposób zniechęcić widzów do tego produktu, kupił Blue Sky Studios aby je wygasić.

zbysiu13

Ale też przejął ich produkcje, Epoka lodowcowa to kawał sporej franczyzy, nie zabija się kury znoszącej złote jaja. Faktycznie ta część widać, że uderza do najmłodszych którzy nie zwracają uwagi na takie detale. Na bank były też cięcia budżetowe z racji tego, że dystrybucja szła tylko na Disney+. Nawet Polski dubbing bez reżyserii Wierzbięty taki nijaki, bo nim można byłoby to uratować. Finalnie wychodzi film klepany na kolanie, aby było co dodać do bazy. Zawsze Epoka tak jak Shrek kojarzył się jako animacja dla młodych i dorosłych, ta mam wrażenie uderza tylko dla najmłodszych niestety, i obawiam się, że to nie był cel, po prostu zrobiono to na szybko i po kosztach

ocenił(a) film na 6
renesansowy

a mnie dziwi ten cały orson co to ma być ten cały orson dinozaur który ma mózg poza czaszką przecież nie możliwe jest żeby żywy organizm miał mózg poza czaszką bo by zginął ponieważ przypadkowo walnął by w skale tym mózgiem i by umarł.

ocenił(a) film na 1
renesansowy

Ja myślałem, że mam uszkodzoną kopię i dlatego animacje nie są płynne, ale one rzeczywiście są takie tandetne. Masakra - nawet nie dokończyłem oglądania, bo nie chciałem psuć oczu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones