PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=873128}

Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka

The Ice Age Adventures of Buck Wild
4,7 1 994
oceny
4,7 10 1 1994
Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka
powrót do forum filmu Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka

Co prawda nie oglądałem filmu tylko zwiastun ale ludzie no ina animacja klimat brak scrata główne postacie już nie są główne filmu nie będzie w kinach tylko na tym przeklętym Disney + .
Ci obecni władcy Disneya najpierw zlikwidowali blue sky A teraz zniszczyli ten wspaniały film z naszego dzieciństwa skandal!!!!!!!

użytkownik usunięty
Szymiksb55

Całkowita racja! "Epoka Lodowcowa" to zdecydowanie jedna z najlepszych animacji tamtych czasów. Niestety nie mogę tego powiedzieć o jej kontynuacjach, ale ta najnowsza część zapowiada się jeszcze gorzej od nich i może całkowicie sprofanować oryginał...

2 część też dobra słabsza od 1 ale daje radę 3i4 to już ina sprawa mają iny klimat i są słabsze od 1 ale nie są takie złe 5 to już zupełnie co innego ta jest najsłabsza ale ta 6 to już gó..o!

użytkownik usunięty
Szymiksb55

Ostatnio ponownie obejrzałem drugą część i ta rzeczywiście jeszcze jest w miarę dobra choć wyraźnie gorsza od pierwszej. Kolejne dwa filmy jednak już uznaję za zrobione na siłę nie mówiąc o kompletnie złej "piątce".
Innymi słowy raczej odpuszczę sobie tegoroczny twór, bo nie sądzę by mógł być dobry (zwłaszcza przy takich recenzjach).

Szymiksb55

Właśnie obejrzałem 1 cześć i nie zauważyłem żeby została zniszczona

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones